• Kožený opasek na míru šíře 2,8cm

Kožený opasek na míru šíře opasku 2,8

 opasek je určený do džínsových kalhot ale i do obleku. Je to neúnavný dělník vhodný na každodenní nošení. Opasek je vyrobený z přírodní 2.8 cm široké kůže.

Všechny opasky vyrábím z prvotřídní, hovězí kůže. Spony jsou vyrobeny z kvalitní nerezy a můžete si je vybrat dle Vašeho vkusu. Délku si vyberete dle potřeby. Opasky standardně vyrábím v délkách od 80cm do 130cm. 

Je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Opasek bude vyroben tak že zadaná míra bude od hrotu spony pro prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit tak utáhnout dle potřeby.

Proč opasky? 

Jedinečný kus! Každý z mích opasků je jedinečný, nejen tím že je vyráběn ručně ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku v mé dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Výroba dle Vašeho přání. Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání. Vyberete si svou barvu, délku i sponu.

Nejvyšší kvalita! Všechny mé materiály jsou prvotřídní kvality. kožené opasky jsou vyrobeny z hovězí kůže, která je zpracovávána na západě Itálie nebo v Čechách v Jablunkově. 

Kožený opasek na míru šíře 2,8cm

  • Kód výrobku: 3
  • Dostupnost: 4 týdny
  • 600,00Kč


Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Kožený opasek na míru šíře 3,8cm

Kožený opasek na míru šíře 3,8cm

opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný na každodenní nošení. Opasek je..

800,00Kč

Kožený opasek na míru šíře 3,4cm

Kožený opasek na míru šíře 3,4cm

opasek je určený do džínsových kalhot ale i do obleku. Je to neúnavný dělník vhodný na každodenní n..

700,00Kč